web analytics
acties

Archief: afgesloten populaire acties

Bekendmaking van de winnaars van de 4 Kinderboeken-verrassingspakketten

28124618_1831498916869027_720283377_o

Iedere maand verloot Kinderboeken een mooi verrassingspakket vol met kinderboeken. Omdat het vakantie is vonden we het een leuk idee om vier extra pakketten te verloten.

Dat werd een groot succes. Meer dan 300 keer werd de actie gedeeld op Facebook. Dank daarvoor.

Het bleek niet voor iedereen duidelijk en helaas ging het nogal eens fout. Lang niet iedereen werd lid van onze leuke groep. We steken veel tijd en energie in deze groep en zijn erg blij met alle enthousiaste liefhebbers van Kinderboeken die onze groep hebben gevonden en nog dagelijks vinden. We zijn keer op keer weer overweldigd door de respons van jullie. Daar doen we het tenslotte voor. Deze acties zijn een “dankjewel” en daarom exclusief voor onze leden.

Controleer even of je lid bent als je in de toekomst mee wilt doen aan onze leuke acties en niets van Kinderboeken wilt missen. Onze volgende mega actie week is een hele speciale. Dus word lid of blijf gezellig lid! Hier is de link naar de groep. https://www.facebook.com/groups/kinderboekennl/?fref=mentions&pnref=story

28125968_1831507133534872_1438251792_o.jpg

 

We hebben uit de vele goede inzendingen 4 winnaars getrokken.

De gelukkige winnaars zijn:

Denise Michelle Pol

Astrid Langeveld

Laura Soto

Annamarie Scheirlinck

Van harte gefeliciteerd dames! Stuur ons een pb ovv verrassingspakket eventueel de leeftijd van je kinderen en/of leerlingen.

Comments are closed.

Powered by: Wordpress